Көкшетау жоғары Қазақ педагогикалық колледжі. Ж. Мусина

16.04.2024

Ж.Мусин атындағы Көкшетау жоғары қазақ педагогикалық колледжінің студенті атанып, мемлекеттік тапсырыс (грант) негізінде "Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту",  "Логопед", "Бастауыш білім беру педагогикасы мен әдістемесі", "Музыкалық білім беру", "Дене тәрбиесі және спорт", "Информатика", "Негізгі орта білім берудегі тіл мен әдебиетті оқытудың педагогикасы мен әдістемесі" яғни, қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі, шетел тілі мұғалімі мамандықтарына оқуға қабылдаймыз. Студенттер жатақханамен қамтамасыз етіледі.  Біздің мекен-жайымыз: Көкшетау қаласы, Бурабай м-а, 76. Байланыс номері: 8-705-333-14-14; Сіздерді күтеміз!

j.musin_qazaq_pedkolleji